Jak na jarní očistu | jóga

Jednodenní seminář s Kraniosakrální jógou

Jak na jarní očistu | jóga, Jednodenní seminář s Kraniosakrální jógou
13.4.2024 / So / 09:00 - 15:00
  • Na Samotě u lesa
    čp. 83, Brloh, 38206
  • 1720 Kč
  • WWW

Přijměte naše pozvání a odpočiňte si v náruči šumavské přírody.

V jednodenním semináři poznáte praktické návody, jak na jarní očistu těla i ducha. Seminář je maximálně individuální. Žádné obecnosti, vše se odvíjí od vás a vašich potřeb. Každý jsme jiný a každé tělo potřebuje něco jiného. Nic se nedá paušalizovat. Proto je v semináři prostor pro vaše dotazy. Ze semináře si odnesete praktický návod pro svůj život.

Součástí semináře je 90 minut Kraniosakrálni jógy zaměřené na sestavu ideální pro jarní období. Tato jemná lekce propojuje moderní lékařské výzkumy zabývající se mozkem, mozkomíšním mokem, nervovou soustavou a fasciemi s učením tradiční jógy a je vhodná pro všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Probouzí přirozené ozdravné principy těla.

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: