Lipno Sport Festival 2024

13. ročník sportovně společenské akce

Lipno Sport Festival 2024, 13. ročník sportovně společenské akce
16.8. - 25.8.2024 / Pá-Ne
  • areál ČEZ Lipno Sport Festivalu
    Marina Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou
  • WWW

Atraktivní akce na Lipně návštěvníkům tradičně nabízí možnost vidět, a především na vlastní kůži vyzkoušet desítky sportů po boku současných i bývalých úspěšných reprezentantů. Festival dříve navštívily hvězdy jako Eva Adamczyková, Gabriela Soukalová, Vít Přindiš a další. Na pohybové aktivity pak navazují večerní umělecká vystoupení v rámci ČEZ Energy festu, vedle hvězd české hudební scény se na pódium těší i výkvět divadelní scény – loni například diváky ohromil pražský Cirk La Putyka.

Atmosféru obou festivalových víkendů pak opět přiživí ostrá závodní klání:

  • V neděli 18. srpna tradiční bikerský podnik ČEZ Kolem Lipna na tratích 60 a 20 km, který letos připravuje bývalý profesionální závodník a desetinásobný účastník Tour de France Roman Kreuziger.
  • V sobotu 24. srpna cyklisty vystřídají běžci, kteří se postaví na start oblíbeného ČT Lipenského půlmaratonu či závodů na 10 nebo 3 km. Další soutěže ale probíhají v průběhu celého festivalu, jako třeba turnaj v basketbalu 3×3.

Více informací včetně podrobného programu, který bude doplněn do konce června, najdete na www.lipnosportfestival.cz 

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: