Šumavské kostely na fotografiích firmy Seidel | přednáška

Program v rámci Dnů evropského dědictví

Šumavské kostely na fotografiích firmy Seidel |  přednáška, Program v rámci Dnů evropského dědictví
12.9.2023 / Út / 18:00
  • Museum Fotoateliér Seidel
    Linecká 272, Český Krumlov, 38101
  • zdarma
  • WWW

Představení fotografií z nového kalendáře Musea Fotoateliér Seidel na rok 2024. Ten ukáže snímky kostelů a kaplí od Křížové hory nad Krumlovem po nezaměnitelný kostel v centru Železné Rudy.
Přednáší kurátor muzea Ing. Petr Hudičák.

Kostely zdobí šumavskou krajinu po mnohá století, měnily se a některé již nestojí. Jsou orientačním i poznávacím znakem obce v níž stojí. Samozřejmě budou při přednášce promítány i snímků kostelů, z nichž bude složen nový kalendář Musea Fotoateliér Seidel na rok 2024. Ten ukáže snímky kostelů a kaplí od Křížové hory nad Krumlovem po nezaměnitelný kostel v centru Železné Rudy. Seidelům se v průběhu mnoha desetiletí trvání úspěšného fotoateliéru podařilo zachytit na snímcích stavby i opravy řady kostelů. K jejich známým a méně vídaným snímkům se díky fotobance v Museu Fotoateliér Seidel vrátíme.

Vstupné dobrovolné.

Kapacita omezena. Rezervace nutná online, na tel. 736 503 871 či e-mailem info@seidel.cz.

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: