14. ŠNOMÍBO dětský víceboj 2023

Tradiční atletický závod pro děti od 4 do 15 let.

14. ŠNOMÍBO dětský víceboj 2023, Tradiční atletický závod pro děti od 4 do 15 let.
  • Atletický a fotbalový stadion FK Slavoj
    Chvalšinská 227, Český Krumlov
  • Startovné 50 Kč
  • WWW

Tradiční atletický závod pro děti od 4 do 15 let. Kluky a holky bude čekat běh na 60 m (el. měřený čas), skok daleký, hod míčkem, běh na 60 m překážek (el. měřený čas), běh na 200 m - přípravka, resp. 800 m - ml. žáci a žákyně (el. měřený čas).
Pro všechny účastníky budou připraveny diplomy se zápisem výkonů, účastnické medaile, ceny, občerstvení.
Čestnými hosty budou Adam Sebastian Helcelet, český reprezentant v desetiboji, a Denisa Helceletová (Rosolová), bývalá čtvrtkařka překážek a česká reprezentantka. Nebude chybět beseda s oběma sportovci a autogramiáda.
Dětský závod je součástí dvoudenního Krumlovského desetiboje ŠNOMÍBO, kde závodí v olympijském desetiboji závodníci od 16 let věku. Více informací o obou závodech vč. přihlášek na www.snomibo.cz.
Uzávěrka přihlášek na 14. dětský víceboj ŠNOMÍBO 15. června 2023, nebo naplnění kapacity 50 dětí.

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: