Himalájská koruna na hoře Kleť | charitativní akce

Charitativní projekt "Chodíme pro ty, co chodit nemohou"

Himalájská koruna na hoře Kleť | charitativní akce, Charitativní projekt "Chodíme pro ty, co chodit nemohou"
7.6. - 9.6.2024 / Pá-Ne / 15:00 - 15:00
  • Červený Dvůr, Chvalšiny
  • 200 Kč
  • WWW

Vyrazte pro dobrou věc na Kleť! Himalájská koruna je charitativní výzva, není to závod. Veškeré registrace jdou celou částkou jako dar pro osobní asistenci poskytovanou společností ICOS Český Krumlov o. p. s..

Výzva 2024:
Vystoupit na třináctou nejvyšší osmitisícovku Gašerbrum II. (8035 m n. m.) = tzn. překonat převýšení 8035 výškových metrů = absolvování 120 kilometrů

Trasa: 
Z Červeného Dvora přes Kleť na parkoviště v Krasetíně (dolní stanice lanovky) a zpět = 12 km. 

Možnosti:
Jednotlivec - zdolá během 2 dní celou trasu (tam i zpět) 10x. Je na něm, zda na kole, pěšky, kombinovaně, přerušeně nebo v kuse.
Tým - 1 společné zdolání trasy, tedy max. 10 osob jde najednou.

Registrace: 
Registrovat se můžete on-line do 5. 6. 2024 na darujme.cz/himalajskakoruna. Celá částka za registraci je dar pro Osobní asistenci. Doporučený dar jsou první 3 čísla z vašich pravděpodobných nastoupaných metrů. Pokud tedy chcete zdolat celou výzvu, tedy výstup na Gašerbrum, činí dar 804 Kč, a to jak za jednotlivce tak za tým. V dárcovském formuláři však můžete zvolit jakoukoliv částku, minimální částka je 200 Kč. Registrace na místě je v minimální hodnotě 300 Kč.

Dlouhodobý cíl:
Pomyslné zdolání všech 14 osmitisícovek na Kleti za 14 (15) let. Vítání jsou však i ti, kdo akci podpoří jen jedním výstupem. Není důležité vystoupat na Gašerbrum, ale svým výstupem můžete zdolat i menší hory.

Gašerbrum je třináctou nejvyšší horou světa a zároveň druhou nejnižší osmitisícovkou (8035 m n. m.). 

Pozvánka →

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: