Masopustní průvod masek ZUŠ v Českém Krumlově

18. ročník průvodu v podání ZUŠ Český Krumlov ve spolupráci s muzikanty, výtvarníky a občany města

Masopustní průvod masek ZUŠ v Českém Krumlově, 18. ročník průvodu v podání ZUŠ Český Krumlov ve spolupráci s muzikanty, výtvarníky a občany města
13.2.2024 / Út
  • ZUŠ Český Krumlov
    Horní 162, Český Krumlov, 38101

Masopustní průvod bude procházet centrem města již tradičně v úterý před Popeleční středou. Začne požehnáním českokrumlovského preláta Václava Píchy u kostela sv. Víta, následovat bude povolení starosty Alexandra Nográdyho u radnice na náměstí Svornosti.

V rámci průvodu proběhne koleda a hudební i dramatická vystoupení, která chystá ZUŠ ve spolupráci s českokrumlovskými hudebníky.

Čas a trasa průvodu: 16:00 požehnání průvodu před kostelem sv. Víta – náměstí Svornosti – Radniční – Dlouhá – Široká – Panenská – Soukenická – Kájovská – Linecká – Za Soudem – Růžová zahrada – Plešivecké náměstí – Horská – Linecká – náměstí Svornosti – Horní – Kostelní (cca 18:00)

Masopust 2024 na Českokrumlovsku →

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: