22. ročník Krumlovského vodáckého maratonu

Každoroční sportovní klání závodníků na kajacích, kánoích, ale i raftech, pramicích a paddleboardech

22. ročník Krumlovského vodáckého maratonu, Každoroční sportovní klání závodníků na kajacích, kánoích, ale i raftech, pramicích a paddleboardech
12.10.2024 / So
  • Vyšší Brod - Český Krumlov
    Vltava, Český Krumlov, 381 01
  • WWW

V pestré nabídce aktivit, spjatých s Českým Krumlovem, jsou i významná sportovní klání. Jedním z nich je bezesporu nejnavštěvovanější říční maraton v České republice, který každoročně přiláká do města a jeho okolí stovky milovníků vodáckého sportu, od ryzích amatérů až po profesionály. Na Vltavě soupeří vodáci na kajacích, kánoích, ale i raftech, pramicích a paddleboardech.

Krumlovský vodácký maraton nabízí bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost a nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky.

Program v přípravě.

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: