Extraliga badmintonu | domácí utkání SKB Český Krumlov

Přijďte podpořit českokrumlovský tým a podívat se na špičkový badminton.

Extraliga badmintonu | domácí utkání SKB Český Krumlov, Přijďte podpořit českokrumlovský tým a podívat se na špičkový badminton.
6.1.2024 / So / 13:00 25.2.2024 / Ne / 13:00
  • Všesportovní hala
    Chvalšinská 111, Český Krumlov, 381 01
  • zdarma
  • WWW

Účastníci extraligového ročníku smíšených družstev 2023/2024: 
BA Plzeň, TJ Sokol Klimkovice, B.O. Chance Sportclub Ostrava, BK Meteor Praha, SKB Český Krumlov, BK 1973 Benátky nad Jizerou, SK STAVOS Brno Slatina, BADMINTON FSpS MU

Termíny domácích utkání základní části:

  • neděle 29. 10. 2023: SKB Český Krumlov – SK STAVOS Brno Slatina
  • sobota 6. 1. 2024: SKB Český Krumlov – BADMINTON FSpS MU
  • neděle 25. 2. 2024: SKB Český Krumlov – TJ Sokol Klimkovice

Složení týmu SKB Český Krumlov:
Lucie Černá, Soňa Hořínková (hostování / TJ Slovan Vesec), Eliška Mikešová, Jaromír Janáček, Tomáš Švejda, Pavel Maňásek ml. (hostování / Badminton Rychnov nad Kněžnou), Marek Jakeš, Patrik Fuciman
Radek Votava (předseda klubu, vedoucí a trenér družstva), Pavel Maňásek (trenér družstva)

Klub angažoval na hostování Soňu Hořínkovou z TJ Slovanu Vesec a Pavla Maňáska z klubu Badminton Rychnov nad Kněžnou. Základ týmu i nadále tvoří odchovanci českokrumlovského klubu, tahouny družstva bude trojice Jaromír Janáček, Tomáš Švejda a Lucie Černá, kteří patří dlouhodobě mezi českou špičku. Příležitost dostanou i další hráči klubu, Eliška Mikešová, Marek Jakeš nebo Patrik Fuciman. Na trenérských židlích usednou předseda klubu Radek Votava a Pavel Maňásek z Badminton Rychnov nad Kněžnou. Oba zkušené trenéry pojí více než dvacetileté přátelství a pravidelná spolupráce na klubové i reprezentační úrovni.

Přijďte podpořit českokrumlovské badmintonisty a nenechte si ujít příležitost vidět badminton na opravdu vysoké úrovni. Na kurtech se odehrají zápasy, ve kterých uvidíte české reprezenanty i zahraniční hvězdy. 

Vstupné: ZDARMA

Výsledky →

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: