Krumlovská 11 | dobročinný běh

Svatomartinský dobročinný běh.

Krumlovská 11 | dobročinný běh, Svatomartinský dobročinný běh.
12.11.2023 / Ne / 10:01
  • Start: Restaurace Na hrázi
    Šumavská 597, Horní Brána, Český Krumlov, 38201
  • WWW

Krumlovská 11 je sportovní dobročinná akce pro běžce i neběžce a jejich rodiny. K11 i letos nabízí trasy a program pro děti, rodiny i dospělé, pro mladší i starší, pro zdatné i méně zdatné běžce. Výtěžek poputuje na podporu služby Osobní asistence, která v regionu pomáhá seniorům, a lidem se zdravotním postižením.

1. června 2023 bude spuštěna on-line registrace. Možnost zakoupit startovné za zvýhodněné ceny budete mít do konce srpna. Pro neběžce to zároveň může být ta správná motivace → dostatek času na závod natrénovat. 
A protože nejde jen o běžecké klání, na zájemce z řad účastníků čeká i letos posezení s martinskou husou, tu je však nutné si zamluvit již při registraci.

Program: 

Hlavní trasa
11 km (pro individuální běžce, anebo jako štafera 2 x 5,5 km)
start od 12:11
pro běžce od 16 let

Hlavní běh na 11 kilometrů v krásné přírodě se startem, cílem a zázemím u hornobránského rybníku v Českém Krumlově je určen jednotlivcům, štafetě dvojic, či firemním štafetám. Letos navyšujeme kapacitu na 250 běžců. Při hlavním běhu čeká na běžce jako obvykle osvěžující listopadová koupel v hornobranském rybníku či lahodné jedenáctistupňové pivo z dílny Historického pivovaru Český Krumlov, který je generálním partnerem K11. 

Rodinný běh Linde
cca 1 km (2–5 let, 6–10 let), cca 2 km (11–15 let)
start od 10:01
pro běžce od 2 do 15 let

Účastníci se mohou těšit i na nejrůznější atrakce jako aquazorbing, jízdu na poníkovi či ukázku hasičské techniky.

Pravidla, ceny a další informace →

Organizátor akce: ICOS Český Krumlov, o.p.s. a členové přípravného výboru. Akce vznikla ve spolupráci s městem Český Krumlov a městysem Přídolí. 

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: