16. ročník Krumlovský hastrman

Mezinárodní veřejný závod v ploutvovém plavání o putovní pohár starosty města Český Krumlov

16. ročník Krumlovský hastrman, Mezinárodní veřejný závod v ploutvovém plavání o putovní pohár starosty města Český Krumlov
30.4.2024 / Út / 14:00 - 17:00
  • řeka Vltava v Českém Krumlově
    Městské sady, Český Krumlov, 38101
  • 100 Kč
  • WWW

Závod je určen pro širokou veřejnost podle věkových kategorií v disciplíně ploutvové plavání na stanovenou vzdálenost dle pravidel s předepsaným vybavením (viz níže propozice závodu→). Závod bude odstartován hromadně v určeném místě z vody. Trasa závodu bude upřesněna dle aktuálního stavu vody a jezů.

Předpokládaná trasa závodu (může být změněna podle aktuálního stavu vody): start od domku Egona Schieleho → plavání po proudu nad jez u hotelu Gold (otočka okolo bójky) → plavání proti proudu do cíle u mola v Městském parku.  

Technická ustanovení: Závod je určen pro širokou veřejnost podle věkových kategorií v disciplíně – ploutvové plavání na stanovenou vzdálenost dle pravidel s předepsaným vybavením – izolační oblek, ploutve max. délka 70
cm, maska, dýchací trubice (tzv. šnorchl). Každý závodník musí být povinně vybaven /oblečen/ celotělovým izolačním oblekem včetně pokrytí hlavy. Bez této výbavy nebude závodník připuštěn ke startu. Závod bude odstartován hromadně v určeném místě z vody.

Přihlášky: do 25. 4. 2024 na e-mail: berounsky@zachranari.com
Startovné: 100 Kč (pro členy PS Č. Krumlov zdarma)

Program:
od 13:00 účast na doprovodném programu akce Kouzelný Krumlov
14:00 - 14:30 prezentace závodníků u stánku VZS v Městském parku
15:00 start závodu na 1 500 m všech kategorií hromadně (muži, ženy, dorostenci, dorostenky)
16:30 vyhlášení výsledků v Městském parku v rámci akce Kouzelný Krumlov 

Propozice závodu →

Pořadatelé: Vodní záchranná služba ČČK Český Krumlov p.s., Lipenská vodní záchranná služba o.p.s., Pro-sport ČK o.p.s

zpět na přehled akcí

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: