VINAŘSTVÍ JARMILA DOLNÍ DUNAJOVICE

VINAŘSTVÍ JARMILA DOLNÍ DUNAJOVICE

FESTIVAL VÍNA ČESKÝ KRUMLOV ® 18. 10. - 23. 11. 2019

22.11.2019 (Pá) 18:00

Kde: Renesanční sály u radnice
Český Krumlov
GPS: 48°48'39.11"N, 14°18'55.12"E

Vstupné: 700 Kč

Krystalové vinařství se sídlem v Dolních Dunajovicích. Řízenou degustaci s 9 vzorky povede věhlasný vinař ing. Miroslav Kovács.

Součástí degustace malé občerstvení formou sýrového talíře. Partnerem a organizátorem této akce je Vinotéka Dionys Český Krumlov.

Ing. Miroslav Kovács

Již během studia na vysoké škole pracoval s vínem. Nejprve jako fyzická osoba pod hlavičkou společnosti Vinařství Kovacs s.r.o., kterou zakládal a které vložil do koncepce a filozofie výrobu vysoce kvalitních lahvových vín s maximálním důrazem na originalitu a svůj vinařský rukopis. Investicemi do nových, šetrných technologií na výrobu vín se zvyšovala kvalita vyráběných vín a vína získávala významná ocenění na mezinárodních vinařských soutěžích. Vinařství Kovacs s.r.o. začínalo s roční výrobou deseti tisíc láhví, která se postupně rozrostla až na dvě stě tisíc láhví prémiového vína. V roce 2013 se rozhodl ukončit své působení ve společnosti Vinařství Kovacs s.r.o., tuto společnost prodat a založit nové, malé, rodinné vinařství Víno Jarmila s.r.o.

Kapacita 35 osob.

Další informace: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr763.xml