JAROMÍR HRUŠKA - LOVE..., SORRY!

JAROMÍR HRUŠKA - LOVE..., SORRY!

Divadelní klub Českokrumlovská scéna

19.12.2019 (Čt) 19:30 - 21:30

Kde: Městské divadlo, o.p.s.,
Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01
GPS: 48°48'38.21"N, 14°19'7.86"E

Vstupné: 200 Kč

Nová původní česká „chilli“ komedie nejen o sexu a vztazích on-line i off-line.

Dojemně třeskutá komedie ze života jedné firmy. Jakákoliv podobnost postav hry, jejich příběhů a situací s reálnými osobami, příběhy a situacemi není čistě náhodná! Poznáváte se?! ME TOO!

Víme, co se děje u vás doma! Víme, co se děje u vás ve firmě! Sledujeme vás! I vy sledujte nás!

Komedie je mimo jiné o sexu, vztazích, svobodě, lásce, osamělosti, opravdovém sdílení i pravdivých lžích. To vše je zabaleno do úhledně a příjemně laděného balíčku, který ctí žánr komedie, řekněme s jistým dobře nabroušeným a něžně divákovi přiloženým existenciálním ostřím.

Režie, scénář a hudební dramaturgie: Jaromír Hruška

Výprava: Vendula Pohlová, choreografie: Barbora Šímová, produkce a PR: Lenka Knösel (Šlajferčíková), světla: Dalibor Návara

Hrají: Drahoslava Opekarová, Vendula Pohlová, Lenka Knösel (Šlajferčíková), Jarmila Maříková, Miroslava Návarová, Lenka Schmiedová, Kamila Tomanová, Martin Kovářík, Radim Macho

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: PŘEDSTAVENÍ NENÍ VHODNÉ PRO DIVÁKY MLADŠÍ 15 LET! Vzhledem k velkému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou