HELENA DNES! (HELENA VONDRÁČKOVÁ)

HELENA DNES! (HELENA VONDRÁČKOVÁ)

koncert

17.11.2018 (So) 19:00

Kde: Zámecká jízdárna
K Zámecké zahradě, Český Krumlov
GPS: 48°48'46.02"N, 14°18'37.17"E

Vstupné: 790,- Kč, 990,- Kč, 1 190,- Kč

Helena Vondráčková vyráží na česko-slovenské turné nazvané Helena DNES! Šňůra odstartuje 22. března v Brně.

Zpěvačka Helena Vondráčková vyrazí letos na velké turné, během kterého navštíví dvacet měst v Česku a na Slovensku! Šňůru popová legenda nazvala Helena DNES.

Na koncertech ve velkých halách, na hradech a zámcích a v letních amfiteátrech zpěvačku doprovodí její kapela Charlie Band. „Na turné se velmi těším a pečlivě připravuji. A mám radost, že na svých koncertech budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné," řekla Helena Vondráčková. Ta bude na koncertech nejen zpívat, ale také hrát na bicí či stepovat. Na jevišti se spolu s ní objeví i řada hostů, se kterými momentálně zpěvaččin management vyjednává. Koncertní turné začne 22. března v brněnském Boby centru a vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně.

Helena Vondráčková zahájila letošní rok vyprodaným koncertem v pražské O2 areně, kterým zakončila oslavy svého životního jubilea. Letos na podzim bude mít v pražském Divadle Broadway premiéru muzikál Kvítek mandragory, v němž zazní hity Heleny Vondráčkové. Zpěvačka momentálně zvažuje, zda si v detektivní komedii zahraje. Režisérem představení bude choreograf a scenárista Radek Balaš.

Hosté: Marian Vojtko

Další informace: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/727079/helena-dnes-helena-vondrackova-