EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ ČECHY VS MORAVA

EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ ČECHY VS MORAVA

Kde jsou lepší badmintonisté, v Čechách nebo na Moravě?

18.06.2020 (Čt) 16:30 - 20:00

Kde: Všesportovní hala
Chvalšinská 111, Český Krumlov, 38101
GPS: 48°48'57.1"N, 14°18'36.53"E

Vstupné: zdarma

Kde jsou lepší badmintonisté, v Čechách, nebo na Moravě? 

V Českém Krumlově se představí kompletní domácí špička, za tým Čech nastoupí i dvojnásobní mistři republiky ve čtyřhře a odchovanci našeho klubu Jaromír Janáček s Tomášem Švejdou s jejich trenérem Radkem Votavou, který se představí z pozice trenéra týmu Čech a je hlavním organizátorem této akce. Náš klub bude reprezentovat i parabadmintonista Zbyněk Sýkora.

V Českém Krumlově se tak ukáže celá dospělá reprezentace, která zároveň otestuje nový extraligový model. Nejvyšší soutěž družstev (i s naším extraligovým týmem) se od další sezóny bude hrát novým systémem na sedm zápasů (místo osmi) a jiné bude i počítání: na tři vítězné sety do 11 bodů. Jedno utkání má v sobě teda celkem sedm zápasů, a to dvě dvouhry mužů, jednu dvouhru žen, dvě mužské čtyřhry, jednu ženskou čtyřhru a jednu smíšenou čtyřhru.

Jak sportovní měření dopadne, napoví dvě exhibiční badmintonová utkání Čechy vs. Morava, která se budou konat 17. 6. od 17:00 v Brně v Xareně Slatina a 18. června od 16:30 ve Všesportovní hale v Českém Krumlově.

Nenechte si ujít velkolepou sportovní událost, bude to opravdu jízda!

Další informace: http://www.badmintonckrumlov.cz/aktuality/5.6.20---exhibicni-utkani-cechy-vs.-morava