ČESKO & SLOVENSKO - ZNOVÍN ZNOJMO & VÍNO NITRA - VOLNÁ DEGUSTACE

ČESKO & SLOVENSKO - ZNOVÍN ZNOJMO & VÍNO NITRA - VOLNÁ DEGUSTACE

FESTIVAL VÍNA ČESKÝ KRUMLOV ® 18. 10. - 23. 11. 2019

28.10.2019 (Po) 16:00 - 21:00

Kde: Prelatura
Český Krumlov
GPS: 48°48'37.05"N, 14°18'59.82"E

Vstupné: 600 Kč

Přijďte oslavit Česko-Slovenský svátek 28. 10. "Malou zámeckou slavností vína"! V rámci volné degustace vína věhlasných vinařských domů - moravského vinařství Znovín Znojmo a slovenského vinařství Víno Nitra + Chateau Modra máte jedinečnou příležitost ochutnat vína tuzemská i od našich slovenských sousedů!

V ceně vstupenky neomezená degustace cca 30 vzorků vín a gastro občerstvení!

ZNOVÍN ZNOJMO Katalog vín vinařství Znovín Znojmo se proměňuje v čase, ale základní přikázání zůstává stejné: pracovat s pokorou a být blízko svým zákazníkům a dál jim předkládat příjemná vína s typickou aromatičností a harmonickým sladěním zbytkového cukru a atraktivních kyselin.

VÍNO NITRA Slovenský výrobce vín s nepřetržitou více než padesátiletou tradicí, který se může opřít o vlastní vinohrady ve třech oblastech Slovenska - Nitranské, Jihoslovenské a Malokarpatské. Představeny budou vinařství Chateau Modra, Víno Nitra a vlajková loď vinařství - světoznámý Sekt Pálffy vyráběný klasickou metodou. Hrozno je vypěstované v rámci integrovaného systému výroby a následně vyrobené pod dohledem mistrů vinařů při použití nejmoderjnějších technologií.

Kapacita 100 osob.

Součástí programu degustace ČESKO & SLOVENSKO bude rovněž řízená degustace v 18:00 hod. Na řízenou degustaci je třeba zakoupit vstupenku v hodnotě 500,- Kč/os., kapacita 30 osob. Zakoupit vstupenku na řízenou degustaci můžete zde.

Další informace: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr763.xml